ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

На відміну від систем безпеки, які встановлюються на замовлення власника приміщення або майна на його розсуд, побажанням, рекомендації фахівців чи просто побачив таке виконання у друга, засоби пожежної безпеки мають норми та положення. Це як для водія правила дорожнього руху, нехтування якими може привести до непоправних наслідків, як для самого водія так і для його попутчиків чи пересічних громадян. Так звані «правила пожежної безпеки» можна вивчити, звернувшись до ДБН В.2.5-56:2014 (тисни тут). ……..ПОЧИТАЛИ? 😊 В результаті, після втраченого часу на вивчення норм, Ви так і не знайдете правильної відповіді, що ж необхідно встановити в Вашому випадку. Ще гірше замовите встановлення системи, яка може бути дорогою і не потрібною для класу пожежної безпеки Вашого приміщення, або навпаки не достатньою. В багатьох випадках організації, які базуються на виконанні монтажних робіт, залюбки виконають Ваше замовлення, а далі…?

Більш правильний та простіший спосіб вирішити це питання, не вичитувати сторінки ДБН В.2.5-56:2014 (127стор.), а звернутись за консультацією до нашої компанії. Наш сертифікований фахівець визначить необхідну систему, що буде відповідати класу пожежної безпеки Вашого приміщення. Зверне Вашу увагу на порушення ДБН, дасть пораду як їх виправити.

Наступний крок – виготовлення проєктної документації дипломованими фахівцями нашої компанії з подальшою експертизою та затвердженням проєкту сертифікованим головним інженером, що завіряє правильність виконання перелічених робіт.

Складання кошторису на обладнання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи (згідно проєкту автоматичної системи пожежної безпеки) виконується нашим інженером безкоштовно, з урахуванням побажань клієнта, дизайнера та специфіки архітектури приміщення, але не порушуючи Державних будівельних норм України.

Після всіх погоджень, укладання угоди та придбання матеріалів та обладнання, наші кваліфіковані монтажники, обов’язково, під керівництвом інженера, виконають роботи по встановленню та налагоджуванню системи пожежної безпеки.

Заключний крок – підписання акту введення в експлуатацію системи представниками Замовника та Виконавця. Ми несемо відповідальність за якість виконання робіт, беремо на себе заміну та ремонт обладнання, яке вийде з ладу на протязі 12 місяців після введення в експлуатацію системи. Наша компанія не залишить Вас і на цьому етапі.

Вже знайомий з Вами фахівець запропонує Вам послуги з спостереження за засобами пожежної безпеки, та її обслуговування. І це являється найбільшою гарантією того, що вище перелічені роботи будуть виконані якісно, так-як обслуговувати якісно спроектовану та побудовану систему обслуговувати набагато легше та приємніше ніж виправляти помилки інженерів та монтажників. В більшості випадків фізично системи обслуговують спеціалісти ті ж самі, що їх і змонтували (це наш секрет 😉).