ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЗАСОБАМИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Пожежна сигналізація невід’ємна частина заходів пов’язаних з протипожежною безпекою і така ж необхідна, як наявність вогнегасників, схем евакуації, димовидалення та пожежогасіння. Але пожежна сигналізація являється системою, яка повинна попередити про займання чи задимлення на об’єкті, що дасть можливість вчасно викликати пожежну допомогу та локалізувати пожежу власними силами на невеликій площі.

Система пожежної сигналізації оснащена світлозвуковою сиреною, яка повинна сповістити про пожежу охорону, або пересічних громадян. Та бувають випадки, коли в час виникнення пожежі та спрацювання пожежної сигналізації поряд з об’єктом нікого немає. Нажаль, є сумний досвід, коли людина, яка повинна відреагувати на сигнал про пожежу, сама потребує допомоги рятувальників.

Щоб запобігти сумних наслідків пожежі, мало мати на об’єкті справну систему пожежної сигналізації, а дуже важливо підключити її на пункт централізованого спостереження для цілодобового спостереження за засобами пожежної сигналізації на об’єкті.

При спрацюванні системи пожежної сигналізації сигнал про пожежу протягом кількох секунд надходить на пункт централізованого спостереження, після чого оператор передає тривогу групі швидкого реагування, яка в свою чергу негайно направляється на об’єкт, для встановлення причини спрацювання сигналізації. Якщо факт пожежі підтверджується – оператор викликає бригаду вогнеборців, а група швидкого реагування, якщо це можливо, власними силами намагається локалізувати пожежу. Також група швидкого реагування захистить майно від розкрадання.

Група компаній «Вік-Тан» має всю необхідну матеріальну базу, необхідні ліцензії на дані види робіт та не аби який досвід в наданні даної послуги.

З умовами договору про цілодобове спостереження за засобами пожежної сигналізації можете ознайомитись за посиланням.