ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

Охорона майна

Захист свого майна від крадіжок та пожеж має таку ж давню історію, як і історія людства. Для захисту свого майна будували паркани, укріплення від посягань непроханих гостей, ворота та двері замикали запірними приладами, тримали сторожових псів, організовували огляд території людьми.

З плином часу та розвитком технологій змінювались методи і засоби охорони та безпеки. Таким чином в сучасному світі ми маємо поєднання засобів безпеки минулих століть (грати, паркани, амбарні замки) та новітніх електронних систем, які дозволяють надійно зберегти майно та здоров’я власників цього майна від зазіхань зловмисників.

В сучасному світі збереження життя та здоров’я людини – найголовніше. З цієї причини при організації заходів безпеки та охорони, необхідно як найменше використовувати фізичне втручання людини, та якщо без участі людини не обійтись – охоронець повинен бути екіпірованим засобами самозахисту та посилений групою швидкого реагування за допомогою кнопки тривожної сигналізації.

Якщо Вам необхідно організувати та виконати заходи, які забезпечать цілісність майна та захистять Ваших співробітників чи рідних – скористайтесь послугами наших фахівців. Ми завжди будемо раді Вам допомогти.