ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

Охорона за допомогою сигналізації

Деякі люди мріють про заможне життя, а інші важкою працею та ризикуючи втратити все, що мають – йдуть до мети. Коли досягають однієї мети – ставлять перед собою іншу і знову працюють, щоб, досягти омріяного заможного життя. Якщо Ви все ще читаєте цей допис, це означає, що Ви відноситесь саме до цієї категорії людей. Нажаль, є ще одна категорія людей, а саме ті хто хочуть привласнити чуже майно. Мрія Шарапова з культового фільму не здійснилась, злодії та крадії продовжують свою справу.

Коли Ви важкою фізичною або розумовою працею надбали матеріальних цінностей – постає питання, як їх зберегти. Ось тут Вам можуть допомогти технічні засоби охорони, одним із варіантів є ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ.

Слід зауважити, що будь яка сигналізація не є броньованими дверима чи надміцними мурами. Це дуже ефективний засіб, який обмежує в часі перебування крадія на об’єкті.

При спрацюванні сигналізації. МОБІЛЬНА ГРУПА РЕАГУВАННЯ негайно відправляється на об’єкт після надходження сигналу «ТРИВОГА», тим самим скорочує час для пошуків цінностей третіми особами. Для крадіїв більш привабливі приміщення не обладнані охоронною сигналізацією, де можна не поспішаючи знайти й викрасти все, що їх цікавить.

Охоронна сигналізація – це сукупність різних сповіщувачів (на рух, розбиття скла, відкривання дверей та ін.), які підключені до головного пристрою ППК (Прилад Приймально-Контрольний), який передає сигнал «Тривога» з об’єкта на ПЦО (Пункт Централізованої Охорони).

При встановленні охоронної сигналізації слід розуміти які саме сповіщувачі будуть корисними в Вашому приміщенні та де їх необхідно розмістити для ефективної роботи. Для цього не потрібно закінчувати виші, але необхідно мати не аби який досвід.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте фахову консультацію та отримаєте всі відповіді на питання стосовно оснащення охоронною сигналізацією Вашого приміщення. Наші фахівці знайдуть можливість обладнати об’єкт так, щоб це було «по-кишені» і в той же час не вплинуло на надійність охорони майна.

МОНТАЖ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ так само, як і РЕАГУВАННЯ по сигналу «Тривога» ми виконуємо силами наших штатних співробітників, тому несемо відповідальність за якість послуг, що надає наша компанія.