ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Система відеоспостереження сьогодні – це не просто система, яка дозволяє бачити, що відбувається на об’єкті та зберігати в архіві записи з відеокамер. Завдяки високим технологіям та новим потребам до яких все частіше звертається людство, системи відео нагляду втрачають свої позиції в порівнянні з сучасними інтелектуальними системами, які можуть без втручання людини зберігати та відтворювати на екранах моніторів те, що необхідно для конкретної задачі. Після встановлення такої системи вже немає потреби сидіти годинами і вдивлятись в відео рядок для того щоб знайти час та фрагмент відео, коли відбулась подія. Найприкріше в такій ситуації, це коли саме необхідне відео в поганій якості, або інтуїція підвела і події не було зовсім.

Фахівцями групи компаній Вік-Тан виконано не один проект, яким ми вправі дійсно пишатись. Це системи відеонагляду з розпізнаванням автомобільних номерних знаків, системи розпізнавання обличь, що в поєднанні з системою контролю за доступом, стало невід’ємною частиною забезпечення безпеки в провідних компаніях України. Також дуже актуальними на час COVID-19 стало встановлення систем теплоскринінгу для виявлення людей з підвищеною температурою тіла та сигналізування про порушення маскового режиму з фіксацією в відеоархіві. Завдяки нашим партнерам – фахівцям в ІТ- програмуванні та спеціалістами нашої компанії було розроблено і з успіхом втілено в систему безпеки відомої міжнародної компанії інтелектуальний комплекс відеоспостереження з відслідковуванням і архівацією відео за скануванням штрих-кодів та іншими оригінальними маркерами товару.

Ми не цураємось і самих простих систем відеонагляду і завжди будемо раді побудувати для Вас та взяти під обслуговування відеосистеми будь-якої складності.


- Аналогове відеоспостереження

- TurboHD відеоспостереження

- IP- відеоспостереження