ГРУПА КОМПАНІЙ "ВІК-ТАН"

0 800 40 40 30

0 50 800 01 88

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЗА КОНТРОЛЕМ ДОСТУПУ

Важливою складовою систем безпеки є система контролю доступу. Їх складність та функціональність залежить від задач, які вона повинна вирішувати.

Конфігурації таких систем дозволяють здійснювати контроль від осіб, які прийшли до Вас в оселю (аналогові та ІР- відеодомофони) до обліку робочого часу персоналу. Як правило системи контролю доступу поєднуються з пристроями, які дозволяють потрапити в приміщення після отримання такого дозволу від системи контролю доступу. Це можуть бути електронні замки, шлагбауми, турнікети та інші пристрої.

Сучасні системи доступу дозволяють отримувати дозвіл на територію приміщення, блоку приміщень чи території великих підприємств від персональних пластикових карток до розпізнавання за сітчаткою ока або відбитка пальця.

Надійність електронних систем полягає в тому, що вони не сплять, не вживають алкоголь, не залишають своє робоче місце з будь-яких причин, що притаманно людині.

Система управління за контролем доступу в робочий час та система охоронної сигналізації з підключенням до пункту централізованої охорони – коли всі відпочивають забезпечать цілісність Вашого майна та Ваш міцний сон.

Система управління за контролем доступу в поєднанні з правильно підібраному замковому механізмі, перетворить Ваш офіс в неприступну фортецю. Наші фахівці залюбки допоможуть підібрати необхідне обладнання для потреб Вашої компанії та виконають монтаж системи